Ostatnia szansa na NordVPN za 3$ miesięcznie

NordVPN to naszym zdaniem jedna z najlepszych ofert VPN dostępna na rynku, zapewniająca zarówno dobrą jakość usług jak i wysoką ochronę prywatności. Siedziba firmy znajduje się w Pnamie a sam operator zapewnia, że nie zbiera i nie gromadzi żadnych informacji o naszej aktywności w sieci, wobec czego nie będzie również w stanie realizować żadnych ewentualnych żądań o wydanie takich danych.

 

W ciągu ostatniego roku firma rozwijała swoją usługę w sposób niezwykle dynamiczny i efektywny, regularnie dodając nowe serwery w kolejnych państwach, wdrażając aplikację dla Androida oraz rozwijając tą dla Windows, zwiększając liczbę dozwolonych urządzeń oraz wprowadzając obsługę kolejnych protokołów transmisji i poziomów bezpieczeństwa, co jednak przekłada się również na wyższe koszty działalności i poskutkowało podniesieniem miesięcznej ceny przy płatności półrocznej z 5$ na 7$ oraz rocznej z 4$ do 5,75$.

 

Mimo takiej podwyżki to nadal jest jedna z najciekawszych ofert VPN w stosunku cena/jakość, ale co istotne – przez najbliższe dni będziemy mogli jeszcze skorzystać ze starej oferty wprowadzając na dedykowanej stronie kod promocyjny 70off co powinno obniżyć cenę przy płatności rocznej do 3$ miesięcznie. Nie wiadomo jeszcze jak długo kod pozostanie aktywny, ale jeśli mamy w planach korzystanie z VPN to lepiej nie zwlekać zbyt długo, bo kolejne promocje mogą być już nieco mniej atrakcyjne.

 

Warto też pamiętać, że mając VPN będziemy mogli bez przeszkód oglądać polską telewizję i serwisy VOD będąc na wakacjach za granicą, możemy także oglądać legalnie prawie wszystkie mecze UEFA Euro 2016 bez dodatkowych opłat w wysokiej jakości HD, wystarczy połączyć się z serwerami w Niemczech i skorzystać z otwartych transmisji telewizji ZDF, ARD bądź też BBC po połączeniu się z serwerami w Wielkiej Brytanii, można to robić zarówno na komputerze jak i aplikacjach moblinych poszczególnych stacji, ale oczywiście powodów dla których warto posiadać VPN jest znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *