Ostatnia szansa na NordVPN za 3$ miesięcznie

NordVPN to naszym zdaniem jedna z najlepszych ofert VPN dostępna na rynku, zapewniająca zarówno dobrą jakość usług jak i wysoką ochronę prywatności. Siedziba firmy znajduje się w Pnamie a sam operator zapewnia, że nie zbiera i nie gromadzi żadnych informacji o naszej aktywności w sieci, wobec czego nie będzie również w stanie realizować żadnych ewentualnych żądań o wydanie takich danych.

 

W ciągu ostatniego roku firma rozwijała swoją usługę w sposób niezwykle dynamiczny i efektywny, regularnie dodając nowe serwery w kolejnych państwach, wdrażając aplikację dla Androida oraz rozwijając tą dla Windows, zwiększając liczbę dozwolonych urządzeń oraz wprowadzając obsługę kolejnych protokołów transmisji i poziomów bezpieczeństwa, co jednak przekłada się również na wyższe koszty działalności i poskutkowało podniesieniem miesięcznej ceny przy płatności półrocznej z 5$ na 7$ oraz rocznej z 4$ do 5,75$.

 

Mimo takiej podwyżki to nadal jest jedna z najciekawszych ofert VPN w stosunku cena/jakość, ale co istotne – przez najbliższe dni będziemy mogli jeszcze skorzystać ze starej oferty wprowadzając na dedykowanej stronie kod promocyjny 70off co powinno obniżyć cenę przy płatności rocznej do 3$ miesięcznie. Nie wiadomo jeszcze jak długo kod pozostanie aktywny, ale jeśli mamy w planach korzystanie z VPN to lepiej nie zwlekać zbyt długo, bo kolejne promocje mogą być już nieco mniej atrakcyjne.

 

Warto też pamiętać, że mając VPN będziemy mogli bez przeszkód oglądać polską telewizję i serwisy VOD będąc na wakacjach za granicą, możemy także oglądać legalnie prawie wszystkie mecze UEFA Euro 2016 bez dodatkowych opłat w wysokiej jakości HD, wystarczy połączyć się z serwerami w Niemczech i skorzystać z otwartych transmisji telewizji ZDF, ARD bądź też BBC po połączeniu się z serwerami w Wielkiej Brytanii, można to robić zarówno na komputerze jak i aplikacjach moblinych poszczególnych stacji, ale oczywiście powodów dla których warto posiadać VPN jest znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *