NordVPN: Kupon -70% dla płatności rocznej

Nnordvpn-logo-plordVPN od czasu do czasu udostępnia dla swoich klientów specjalne kody promocyjne, które pozwalają obniżyć cenę usługi przy wyborze płatności rocznej. Standardowo usługa kosztuje 11,95$ przy płatności miesięcznej, 7$ miesięcznie jeśli zapłacimy za pół roku lub 5,75$ miesięcznie, jeżeli zdecydujemy się opłacić usługę z góry za cały rok.

Jeżeli jednak na stronie zamówienia wpiszemy kod promocyjny 70off, system powinien automatycznie zmniejszyć nam opłatę roczną z 69 do 36$ czyli do 3$ miesięcznie, co przy obecnym średnim kursie dolara daje mniej więcej 12zł. Uwaga – niższa cena powinna być widoczna już po chwili od wprowadzenia kodu promocyjnego, jeszcze przed uiszczeniem opłaty.

Warto też pamiętać, że przed zakupem możemy poprosić o bezpłatny 3-dniowy test usługi, dzięki czemu będziemy mogli sami sprawdzić jak działa usługa i czy będziemy z niej zadowoleni, aby otrzymać bezpłatny test wystarczy wysłać prośbę na adres e-mail znajdujący na tej podstronie.

 

[otw_shortcode_button href=”http://jakivpn.pl/link/nordvpn/” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” css_class=”full-size-button”]Przejdź do strony[/otw_shortcode_button]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *