O stronie

Witaj na stronie JakiVPN.pl – pierwszym polskim niezależnym serwisie poświęconym testom oraz recenzjom usług VPN przeznaczonym do ochrony prywatności oraz bezpiecznego korzystania z Internetu w dowolnym miejscu na świecie.
Każda nasza recenzja, zestawienie oraz porównanie powstaje w wyniku wielogodzinnych dokładnych analiz oraz testów, staramy się aby były one powtarzalne i oparte w jak największym stopniu na twardych faktach przy najmniejszym udziale naszych subiektywnych odczuć. Dodatkowo pod każdą naszą recenzją udostępniamy możliwość dodania własnej opinii z oceną oraz komentarzem na temat działania danej usługi.
W naszym serwisie będziemy także publikowali najnowsze informacje związane z bezpieczeństwem w sieci, porady oraz sugestie w jaki sposób bezpiecznie korzystać z sieci przy pomocy VPN.
Pomimo iż wszystkie nasze recenzje powstają w sposób rzetelny oraz przejrzysty, warto mieć na uwadze, iż są to jedynie nasze opinie powstałe m.in. w oparciu o informacje udzielane przez dostawców oraz inne wiarygodne źródła czy też testy przeprowadzane w określonym czasie, nie możemy więc zagwarantować że zawsze będą one w pełni odzwierciedlały rzeczywistość. Jeżeli czytając naszą recenzję zauważysz jakiś błąd lub wątpliwość, możesz dodać stosowny komentarz lub skontaktować się za pomocą formularza.

Zachęcamy do współtworzenia naszego serwisu, do dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz opiniami na temat działania usług VPN oraz innych aspektów związanych z ochroną prywatności i bezpieczeństwa w sieci.